وبلاگ فناوری اطلاعات یزد نسخه جدید- مقالات خواندنی و جالب ، مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی عمومی و تخصصی در حوزه IT و اخبار فن
ط: روشهای غیرمعمول که می توان ترافیک و بازدید وبسایت یا وبلاگ را افزایش داد!!!
چهارشنبه هفتم شهریور 1386 ساعت 12:08 بعد از ظهر | نوشته ‌شده به توسط: محمد حسین تقوایی زحمتکش | ( نظرات )

همین اول کار بگم که به هیچ وجه به این متن بصورت جدی نگاه نکنید ! البته من طنز: روشهای غیرمعمول که می توان ترافیک و بازدید وبسایت یا وبلاگ را  افزایش داد!!!   محمد حسین تقوایی زحمتکش - وبلاگ فن آوری اطلاعات یزدّاین راه ها را شخصا امتحان نکرده ام ولی این به معنای آن نیست که عملی نیستند. اینکه تمام مدیران وبسایت ها و وبلاگ نویسان به دنبال جذب بیننده بیشتر برای سایتشان هستند یک حقیقت است و هر کس هم که می گوید نیست ، باید به او شک کنید! اما برسیم به دستور العمل های کاربردی برای افزایش ترافیک سایتتان !

حال شما اینا را مدنظر گرفته و کارهای خارق العاده ای کنید خوب بیشتر از این نمی تونم بگم خوب معلومه ؛ اصلا اگر قرار است که به ذهن همه برسد که نمی توان گفت روش غیرمعمول است ؛ شما می توانید اصلا کاری برای ترافیک یا بازدید وبلاگ یا وبسایتتون انجام ندهید.

ظ: روشهای غیرمعمول که می توان ترافیک و بازدید وبسایت یا وبلاگ را افزایش داد!!!

همین اول کار بگم که به هیچ وجه به این متن بصورت جدی نگاه نکنید ! البته من طنز: روشهای غیرمعمول که می توان ترافیک و بازدید وبسایت یا وبلاگ را  افزایش داد!!!   محمد حسین تقوایی زحمتکش - وبلاگ فن آوری اطلاعات یزدّاین راه ها را شخصا امتحان نکرده ام ولی این به معنای آن نیست که عملی نیستند. اینکه تمام مدیران وبسایت ها و وبلاگ نویسان به دنبال جذب بیننده بیشتر برای سایتشان هستند یک حقیقت است و هر کس هم که می گوید نیست ، باید به او شک کنید! اما برسیم به دستور العمل های کاربردی برای افزایش ترافیک سایتتان !

1- آدرس سایتتان را روی بدنتان بنویسید و با لباس زیر در شهر بگردید

شانس زیادی وجود دارد که بدین وسیله بتوانید وبلاگتان را با بازدید کننده های تازه و زیادی آشنا کنید.البته باید فکری هم برای مزاحمت های احتمالی پلیس و ستاد مبارزه با بدحجابی کنید.

2- یک بیسیم پلیس بخرید

در طول روز به بیسیم پلیس گوش دهید و همین که از حادثه جدیدی باخبر شدید با سرعت تمام خود را به محل مذکور برسانید.احتمال زیادی وجود دارد که خبرگزاری ها تصمیم داشته باشند تا از آنجا بصورت مستقیم اقدام به ارسال گزارش کنند.در هنگامی که خبرنگار در حال پخش زنده گزارش خود است به پشت سر او بروید و با تمام توان اسم وبسایتتان را فریاد بزنید.در چند حادث دیگر هم این کار را انجام دهید ، اینکار شما باعث می شود که طرفداران بسیار زیادی پیدا کنید! در اینصورت مردم تنها به این دلیل که شما را ببینند اخبار را تماشا می کنند.

3- مقداری برچسب بخرید

برچسب روش ارزانی برای تبلیغات است. مقداری برچسب های کوچک که اسم وبسایت شما بر روی آن نوشته شده است بخرید و آنها را در هر جایی که میتوانید بچسبانید ! داخل توالت های عمومی ،روی ماشین مردم و هر جایی که فکر می کنید مردم به آن نگاه می کنند.

4- وبسایتتان را صفحه خانگی تمام کامپیوترهایی که به آنها دسترسی دارید کنید

به یک کافی نت ، یک کتابخانه ، سایت دانشگاه یا حتی خانه دوستان و آشنایان بروید و وبسایتتان را صفحه خانگی تمام کامپیوترهایشان کنید.بیشتر کسانی که با کامپیوتر کار می کنند نمی دانند چطور آن را به حالت پیشفرض برگردانند.

5- آدرس سایتتان را در صفحه اول تمام روزنامه ها بنویسید

صبح اول وقت به یک دکه روزنامه فروشی بروید و با یک ماژیک خوش رنگ آدرس سایتتان را در بزرگترین اندازه ممکن بر روی تمام روزنامه هایش بنویسید بطوریکه کل صفحه را بپوشاند.سپس قبل از اینکه فروشنده شما را بگیرد با سرعت هر چه تمام تر از محل فرار کنید . این کار را برای تمام روزنامه فروشی ها در دو نوبت صبح و عصر انجام دهید.

6- آدرس سایتتان را بر روی تمام اسکناس هایی که خرج می کنید بنویسید

به عنوان یادگاری نام و آدرس سایت خودتان را روی هر اسکناسی که می خواهید به کسی بدهید بنویسید.در اینصورت به پول علاوه بر وظیفه اعتباریش ، یک وظیفه مهم دیگر یعنی ترویج سایتتان محول نموده اید.

7- تابلوی تبلیغاتی انسانی کرایه کنید

این روش بسیار انحصاری و تاثیرگذار است .یک نفر را استخدام کنید که در یک خیابان شلوغ بایستد . این فرد می تواند پلاکارد که تبلیغ سایت شما روی آن است را نگه دارد و یا لباسی با نام سایت شما را بپوشد.

8- سایتتان را در معرض فروش بگذارید

سایت خودتان را در فروشگاه های اینترنتی با قیمتی که هوش از سر همه بپراند مثلا 20.000.000 تومان ، در معرض فروش بگذارید و دقت کنید تا همه متوجه آن شوند. به احتمال 99.99% کسی آن را از شما نمی خرد (چون شما اصلا قصد فروش ندارید) اما خوب اگر کسی آنقدر احمق است که برای سایت شما بیست میلیون تومان پول بدهد ، قبول کنید و یک سایت دیگر را با همین قیمت برای فروش بگذارید !

9- با پوستر بزرگ تبلیغی از سایتتان به یک رویداد ورزشی بروید

تصور کنید با یک پوستر بزرگ تبلیغی و با یک رنگ جیغ به مسابقه فوتبال مثل پرسپولیس و استقلال بروید و هر وقت که دوربین تماشاگران را نشان می دهد نام سایتتان را به دوربین نشان دهید. آن وقت بدون هیچ گونه هزینه ای میلیون ها نفر از وجود سایت شما با خبر می شوند !

10- از سایت های معروف دیگر استفاده کنید

در اینترنت به دنبال ویدیوهای محبوب بگردید ، سپس با یک ابزار ویرایش فایل های ویدیویی در اول فیلم ها بنویسید که این تصاویر از طریق سایت شما عرضه شده است.سپس آنها را در YouTube آپلود کنید. اگر آن ویدیو ها محبوب باشند به سرعت با تعداد بازدید کنندگان شما افزوده می شود.همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مثل Digg یا حتی همین بالاترین خودمان به تعداد زیاد ثبت نام کنید و بعد لینک خودتان را در آنها اضافه کنید و سپس با نام های کاربری خود به آنها رای دهید. استفاده از عنوان های جنجالی را فراموش نکنید. به عنوان روش دیگر می توانید در سایت هایی مثل Cloob عضو شوید و بعد از اینکه 500-600 نفر را به لیست دوستانتان اضافه کردید برای آنها پیام های گروهی حاوی لینک سایت خود را بفرستید.

این ده راه را SiteFever در اینجا معرفی کرده بود که با اندکی تلخیص و بومی سازی ! خدمت شما عرضه شد. اما با تجربیات چند ساله در امر وبلاگ نویسی می توانیم این موارد را به آن اضافه کنم :

11- کامنت فله ای بگذارید

به سرویس های وبلاگی مثل میهن بلاگ یا پرشین بلاگ که آخرین وبلاگ های بروز شده اشان را در صفحه اول نمایش می دهند بروید و به تک تک آنها رفته و در پست آخرشان نظری مشابه این جملات بگذارید: ” سلام، وبلاگ خوبی دارید.واقعا وبلاگ تکی داری! دوست دارم به عنوان یه کارشناس نظرتو در مورد پست آخرم بدونم …” البته مهم نیست که شما در مورد پرورش زنبور می نویسید و وبلاگ ایشان در مورد کامران و هومن است !

12- همه باید باخبر شوند که شما سایت دارید : چه بخواهند ، چه نخواهند

ID یاهوی هر کسی که در اینترنت پیدا می کنید در مسنجرتان اضافه کنید.سپس روزی 300 بار آدرس وبلاگتان را به همشان بفرستید.

12+1 ؟؟؟؟

فعلا مورد سیزده ای به ذهنم نمی رسد و این مورد فقط برای رسیدن به نحسی 13 نوشته شده است و هیچ قصد و مرض دیگری در آن نبوده است !!(با حفظ حقوق برای گناهکار عزیز)

14- از هر غیرمعمول دیگر برای افزایش بازدیدکننده استفاده کنید

این مورد را همین جوری دور همی به این مطلب اضافه کردم شما می توانید از هر غیرمعمول دیگر برای افزایش بازدیدکننده استفاده کنید شاید بپرسید کدام روش در بالای مقاله که 12+1 روش را ذکر نمودیم ؛ اصلا اگر قرار است که به ذهن همه برسد که نمی توان گفت روش غیرمعمول است

حال شما اینا را مدنظر گرفته و کارهای خارق العاده ای کنید مثلا در یک سمینار پزشکی ؛ به مجری بگوید که نام وبلاگ شما را ذکر کند مهم نیست که وبلاگتان در مورد فن آوری اطلاعات است ؛ یا اینکه صد تا وبلاگ راه اندازی کنید و در همه اش یک جور پست بگذارید تا اگر هر وبلاگ بر حسب تصادف و لطف موتورجستجو ده بازدیدکننده داشت ؛ شما سرانگشتی 1000 بازدیدکننده در روز دارید

------ .:شناسنامه مقاله :. -----------------------------------------

برداشت آزاد : مطالب با رنگ n در متن مقاله به صورت توضیح مطلب به متن نویسنده اضافه شده است ؛ وبلاگ در حذف یا اضافه مطالب با رعایت قانون کپی رایت CopyRight آزاد است

منبع :

نویسنده: SiteFever

تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد, ۱۳۸۶

منبع وبلاگ : http://www.itonline.ir/

عنوان اصلی مقاله: 10+3 راه موثر ولی غیرمعمول برای افزایش بازدید کننده

عنوان مقاله در وبلاگ فن آوری اطلاعات یزد : ظ: روشهای غیرمعمول که می توان ترافیک و بازدید وبسایت یا وبلاگ را افزایش داد!!!

لینک مستقیم مقاله اصلی : http://sitefever.com/top-10-most-unusual-but-effective-methods-to-increase-your-website-traffic

http://itonline.ir/?p=253

کلمات کلیدی عمومی وبلاگ : وبلاگ+ فن آوری اطلاعات+ یزد + Yazd + IT+ Weblog

کلمات کلیدی مقاله: روش + غیرمعمول + بازدیدکننده + ترافیک + افزایش + وبلاگ + وبساسا

--------------------------------------------------------------------------- می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
موضوعات
نظر سنجی
نظرتان در موردوضعیت کنونی وبلاگ فناوری اطلاعات یزد چیست؟


دیگر موارد
تعداد مقالات وبلاگ :
نویسندگان وبلاگ :
آخرین بروز رسانی مقالات وبلاگ :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین زمان بازدید :

Xبستن تبلیغات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات