وبلاگ فناوری اطلاعات یزد نسخه جدید- مقالات خواندنی و جالب ، مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی عمومی و تخصصی در حوزه IT و اخبار فن
آدرس اینترنتی و نحوه و چگونگی ثبت‌نام اینترنتی عتبات عالیات عراق – کربلا معلی
شنبه بیست و نهم فروردین 1388 ساعت 12:41 قبل از ظهر | نوشته ‌شده به توسط: محمد حسین تقوایی زحمتکش | ( نظرات )
وبلاگ فناوری اطلاعات یزد: دور جدید نام نویسى از متقاضیان سفر به عتبات  ثبت نام در این دوره اینترنتى است و از 28 فروردین آغاز مى شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
وى افزود: متقاضیان مى توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتى www.atabat.haj.ir نام نویسى کنند.
اعزام این دسته از زائران از اول خرداد آغاز مى شود و تا آخر تیر ادامه دارد. التماس دعا
جهت پیش ثبت نام عتبات اینجا کلیک فرمائید
http://atabat.haj.ir

آدرس سیستم جامع عتبات عالیات- سفر به عراق- کربلا- امام حسین(ع)- سالار شهیدان و سامرا به صورت اینترنتی
http://atabat.haj.ir http://www.atabat.org.ir/login.aspx
کلمات کلیدی: ثبت نام – اینترنتی – آدرس وبسایت – پورتال – اعزام- تور – بانک ملی-  عتبات عالیات- عراق- حضرت سیدالشهدا- امام حسین (ع) ، کربلا معلی، سامراء – بغداد – ایران

ثبت نام افراد به شکل گروهى حداکثر تا شش نفر و یک نفر نیز به عنوان سرگروه امکان پذیر است.
در صورتى که تعداد افراد ثبت نام کننده درهر استان بیش از سهمیه اختصاص یافته براى آن استان باشد، اولویت بندى زائران بر اساس قرعه کشى خواهد بود.
زیارت سامرا و یک شب اقامت در بغداد یا کاظمین از برنامه هاى پیش بینى شده براى زائرانى است که با هواپیما به عتبات مشرف مى شوند.
روزانه 3 هزار نفر براى سفر به عتبات اعزام مى شوند که سفر 850 نفر آنها هوائى انجام خواهد شد.
با توجه به ظرفیت محدود پذیرش زائر در سامرا روزانه 30دستگاه اتوبوس اعزام مى شود که با برنامه ریزى صورت گرفته در آینده افزایش خواهد یافت.معاون عتبات سازمان حج و زیارت

شرایط ثبت نام اینترنتی
متقاضیان محترم تشرف به عتبات عالیات در ماه‌های خرداد و تیر می توانند با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تكمیل فرم مربوطه در این سایت برای خود و همراهان (حداكثر 7 نفر) پیش ثبت‌نام نمایند.

1)پیش ثبت‌نام بصورت گروهی بوده و هر گروه از حداقل یك و حداكثر 7 نفر تشكیل می‌شود. بنابراین افرادی كه تمایل دارند با هم به سفر عتبات مشرف شوند باید در یك گروه پیش‌ ثبت‌نام نمایند.
2)هر گروه از یك نفر سرگروه و حداكثر 6 نفر همراه تشكیل می‌شود كه لازم است مشخصات كامل سرگروه و اطلاعات اولیه همراهان(کد ملی ، نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، تاریخ تولد) به صورت صحیح در فرم پیش ثبت‌نام سایت درج گردد.
3)هر نفر می‌تواند فقط در یك گروه (بعنوان سرگروه یا همراه) پیش ثبت‌نام نماید و سیستم از ثبت‌نام تكراری افراد جلوگیری می نماید..
4) اعزام افراد پذیرفته شده از استان محل سكونت سرگروه (قید شده در سیستم)صورت خواهد گرفت.
5)كدملی و مشخصات كلی متقاضیان تشرف با اطلاعات سازمان ثبت احوال تطبیق و در صورت مغایرت، اطلاعات موجود در پایگاه ثبت‌احوال کشور مبنای عمل خواهد بود.
6) پس از انجام پیش ثبت‌ نام تغییر كد ملی هیچ‌یك از اعضاء گروه امكانپذیر نمی‌باشد ، لذا در ثبت كد ملی دقت مضاعف به عمل آورید.
7) در صورتیكه تعداد افراد پیش ثبت‌نام شده از ظرفیت اعزام در ماه‌های اعلام شده در استان‌های مختلف بیشتر باشد، اولویت تشرف گروه‌ها براساس قرعه‌ تعیین و از طریق همین سایت به آنها اعلام می گردد و افراد مازاد بر ظرفیت حذف خواهند شد.
8) استان و شهر محل سكونت را با دقت از فهرست مربوطه انتخاب نمائید. ضمنا كرج و كاشان براساس تقسیمات سازمان حج و زیارت مستقل در نظر گرفته می شود.
9)در تكمیل فرم پیش ثبت‌نام دقت نمائید كه مشخصات سرگروه بصورت مجزا و كامل درج شده و سپس مشخصات حداكثر 6 نفر (غیر از سرگروه) بعنوان همراه در فرم ثبت می‌شود.
10) تاریخ تولد افراد باید به صورت كامل روز، ماه و سال (بصورت چهار رقمی)  در فرم درج شود مانند 12/11/1361.
11) كدملی همه افراد ده رقمی بوده و باید كلیه ارقام (صفرهای سمت چپ) آن بطور كامل در فرم ثبت شود.
12) پس از تكمیل فرم و ثبت آن ، اطلاعات دریافتی جهت کنترل نمایش داده می‌شود، لذا اطلاعات نمایش داده شده را به دقت كنترل و در صورت صحت، گزینه تأیید را انتخاب و نسبت به قطعی نمودن پیش ثبت‌نام خود اقدام نمائید و چنانچه اطلاعات نمایش داده شده صحیح نبود با انتخاب گزینه بازگشت و اصلاح مجدد نسبت به رفع مغایرتها اقدام نمائید.
13) پس از قطعی نمودن پیش ثبت‌نام سیستم یک شماره رهگیری به گروه تخصیص داده كه باید این شماره را یادداشت و برای مراحل بعدی ثبت‌نام نزد خود نگهداری فرمائید.
14) پس از قطعی نمودن پیش ثبت نام ، تغییر اطلاعات ثبت شده ، حذف و یا اضافه نمودن فردی دیگری به گروه به هیچ عنوان امكان پذیر نخواهد بود.
15) داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل 4 ماه از تاریخ اعزام الزامی است ضمنا فرزندان بالای 17 سال می بایست گذرنامه مستقل داشته باشند.
16) با توجه به شرایط حاکم بر عراق و بدی آب و هوا احتمال لغو پروازهای هوائی در رفت یا برگشت وجود داشته و زائران اینگونه پروازها از طریق زمینی اعزام یا مراجعت داده خواهند شد.
17) جهت پیش ثبت نام ترجیحا از Internet Explorer نسخه 5.5 به بالا استفاده نموده ، صفحه كلید خود را در حالت En قرار داده و كلید Caps Lock را خاموش نمایید.

فرم پیش ثبت نام عتبات عالیات
مشخصات سرگروه:
1- کد ملی :
2- نام :
3- نام خانوادگی :
4- نام پدر :         
5 - شماره شناسنامه
6 - تاریخ تولد :
7 - استان محل سكونت :
8- شهر محل سكونت:                  
 9- در صورتیكه نام شهر شما در لیست نمی باشد آنرا وارد نمایید:     
10- نحوه سفر :
11- آدرس كامل‌:
شماره تلفن :
14-کد پستی ده رقمی :
15- تلفن همراه :
توجه 1: شماره تلفن همراه شما جهت اعلام نتایج قرعه كشی عتبات بصورت پیام كوتاه  مورد استفاده قرار خواهد گرفت لذا خواهشمند است در ثبت شماره تلفن همراه دقت لازم مبذول فرمایید     
   مانند yourname@site.com  آدرس ایمیل معتبری را وارد نمایید     16-پست الکترونیکی :
توجه2: كد ملی و مشخصات كلی متقاضیان تشرف با اطلاعات سازمان ثبت احوال تطبیق و در صورت مغایرت، اطلاعات موجود در پایگاه ثبت‌احوال کشور مبنای عمل خواهد بود.      
ردیف    کد ملی    نام    نام خانوادگی    شماره شناسنامه    تاریخ تولد    
16- مشخصات همراهان   (سایر افراد گروه):  
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
موضوعات
نظر سنجی
نظرتان در موردوضعیت کنونی وبلاگ فناوری اطلاعات یزد چیست؟


دیگر موارد
تعداد مقالات وبلاگ :
نویسندگان وبلاگ :
آخرین بروز رسانی مقالات وبلاگ :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین زمان بازدید :

Xبستن تبلیغات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic