وبلاگ فناوری اطلاعات یزد نسخه جدید- مقالات خواندنی و جالب ، مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی عمومی و تخصصی در حوزه IT و اخبار فن
هیجده روش جالب و فوق العاده برای اینکه از باتری لپ تاپ و نوت بوک استفاده بهتری انجام دهیم!
چهارشنبه ششم خرداد 1388 ساعت 07:59 بعد از ظهر | نوشته ‌شده به توسط: محمد حسین تقوایی زحمتکش | ( نظرات )
لپ تاپ ها به سرعت جذابیت و افسون خود را هنگامی که شما باید دائما به دنبال پریز برق برای شارژ کردنشان باشید از دست می دهند. چه باید کرد تا باتری لپ تاپ حداکثر زمان ممکن برایتان شارژ نگه دارد؟ اگر می خواهید که همانند بسیاری از مردم، تجربه بدی از کار بر روی پروژه تان با لپ تاپ نداشته باشید، باید مراقب باتری لپ تاپ تان باشید تا در میانه یک کار مهم از هوش نرود.
مطمئنا رعایت این 18 مورد، نه کار آسانی است و نه کار به صرفه ای. اما پیشنهاد می کنم که تعدادی از آنها را انتخاب کنید و مرتب انجام دهید، مطمئن باشید که از نتایج راضی خواهید بود.
برای دیدن این موارد به ادامه مطلب توجه کنید.


لپ تاپ ها به سرعت جذابیت و افسون خود را هنگامی که شما باید دائما به دنبال پریز برق برای شارژ کردنشان باشید از دست می دهند. چه باید کرد تا باتری لپ تاپ حداکثر زمان ممکن برایتان شارژ نگه دارد؟ اگر می خواهید که همانند بسیاری از مردم، تجربه بدی از کار بر روی پروژه تان با لپ تاپ نداشته باشید، باید مراقب باتری لپ تاپ تان باشید تا در میانه یک کار مهم از هوش نرود.
مطمئنا رعایت این 18 مورد، نه کار آسانی است و نه کار به صرفه ای. اما پیشنهاد می کنم که تعدادی از آنها را انتخاب کنید و مرتب انجام دهید، مطمئن باشید که از نتایج راضی خواهید بود.
برای دیدن این موارد به ادامه مطلب توجه کنید.

 

1- پس از خرید لپ تاپ ، از آن استفاده کنید تا کاملا شارژ تمام کند، وقتی که خاموش شد آن را برای دوازده ساعت روی شارژ بگذارید.

 

2- دیفراگ منظم. هارد شما کارش را هر چه سریعتر انجام دهد، تقاضای کار کمتری برای هارد و باتری تان ارسال خواهد شد. با انجام مرتب سازی (Defregment) منظم هارد دیسک لپ تاپ تان کارایی آن را تا حد ممکن افزایش دهید. البته توجه داشته باشید که هنگام دیفراگ کردن حتما لپ تاپ تان به برق وصل باشد. این مرتب سازی باعث می شود که هرگاه درخواستی برای استفاده از هارد فرستاده می شود، کار با سرعت بالاتری انجام می شود و مصرف برق هارد کم می گردد و باتری مدت زمان بیشتری به کار ادامه می دهد.

 3- نور صفحه نمایشتان را کم کنید. امروزه اغلب لپ تاپ ها دارای قابلیت کم کردن نور صفحه نمایش هستند. برخی هم حتی دارای قابلیت بهبود کارکرد سی پی یو و سیستم خنک کننده هستند. پس میزان مصرف انرژی آنها را تا حد اقل ممکن کاهش دهید، تا بالاترین میزان عمر باتری را داشته باشید.

 
4- نرم افزارهایی را که در پس زمینه سیستم عامل تان اجرا می گردند خاموش کنید.همه این برنامه ها بر میزان لود سی پی یو می افزایند و به سرعت شارژ باتری تان را کاهش می دهند. همچنین برنامه های غیر ضروری را که در نوار ابزار پایین دسکتاپ در حال اجرا هستند ببندید. برای این کار، به منوی Start بروید و گزینه Run را انتخاب کنید. در پنجره باز شده کلمه msconfig را تایپ کنید و اینتر را بزنید. حال تب Startup را انتخاب کنید. در اینجا تیک کنار برنامه هایی را که به لود شدن دائم آنها نیازی ندارید بردارید. مثلا برنامه آنتی ویروس شما باید دائما در حافظه لود شود، اما مثلا برنامه Quick Time نیازی به باز بودن دائم ندارد.

 5- ابزارهای خارجی غیر ضرور را به لپ تاپ وصل نکنید. ابزارهای USB (مانند موس) باتری لپ تاپ تان را خالی می کنند. هنگامی که از آنها استفاده نمی کنید، خاموش شان کنید. مطمئنا شارژ دیگر وسایل از طریق لپ تاپ (مانند Ipod) هنگامی که لپ تاپ از باتری استفاده می کند، سریعا شارژ را خالی می کنند.اگر نیازی به کارت شبکه بیسیم و بلوتوث تان ندارید آنها را هم خاموش کنید. زیرا هنگام روشن بودن بطورت خودکار دائما برای یافتن شبکه جستجو می کنند و این کار میزان بسیار زیادی انرژی باتری را مصرف می کند.

6- رم سیستم تان را افزایش دهید. این کار به شما اجازه می دهد تا به جای اینکه سیستم مرتب از حافظه مجازی استفاده کند، پردازش هایتان را بیشتر با رم انجام دهید. حافظه مجازی برای انجام پردازش ها از هارد استفاده می کند و کارایی مصرف انرژی آن بسیار پایین است. توجه داشته باشید که افزودن رم باعث افزایش مصرف انرژی می شود، اما کارایی آن بیشتر از برنامه های شبیه سازی است که حافظه مجازی را ایجاد می کنند.

7- هارد درایو و ابزارهای سی دی / دی وی دی را خاموش کنید. میزان مصرف انرژی سی دی/ دی وی دی درایو ها از هارد هم بیشتر است. حتی وجود سی دی در درایو باعث مصرف بیشتر می گردد، حتی اگر از آن استفاده هم نشود. تا جایی که ممکن است سعی کنید که به جای درایو نوری از برنامه های درایو مجازی مانند الکل 120% استفاده کنید.

 

8- اتصالات باتری را تمیز نگه دارید. هر دو ماه یک بار پارچه ای را به الکل آغشته کرده و اتصالات فلزی باتری را تمیز کنید.این کار راندمان جابجایی انرژی بین باتری و لپ تاپ را بالا می برد.

9- از باتری تان مراقبت کنید. باتری را به کار وادارید. باتری شارژ شده را برای مدت طولانی بلااستفاده نگذارید. هر بار که باتری را شارژ می کنید، آن را حداکثر طی یک تا دو هفته استفاده کنید. همچنین، شارژ باتری های Li-On را هیچگاه کاملا خالی نکنید. در صورتی که از باتری های نیکل کادمیوم استفاده می کنید، اجازه دهید که کاملا خالی شوند و سپس آنها را شارژ کنید. باتری های جدید NiMH نیازی به این کار ندارند و باتری های Lithium-ion از آن هم بهترند.

10- هایبرنت به جای استند بای. اگر کامپیوترتان در طول روز مدتی را بدون استفاده است، آن را به گونه ای تنظیم کنید که پس مدت معینی وارد وضعیت استند بای شود. اگر چه قرار دادن لپ تاپ در حالت استند بای باعث صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی می گردد و همچنین سریعا به حالت آماده به کار بر می گردد، اما به هیچ وجه کارایی آن به اندازه صرفه جویی انرژی در حالت هایبرنت نیست. هایبرنت کردن سیستم در عین حال که باعث حفظ دوره کاری تان می گردد، ابزارهای تان را کاملا خاموش می کند تا استفاده انرژی نداشته باشند.

 11- دمای عمومی سیستم تان را پایین نگه دارید. لپ تاپ در دماهای پایین تر کارایی بهتری خواهد داشت. هرچند وقت یک بار منافذ هوا را با یک پارچه یا تمیز کننده صفحه کلید پاک کنید و یا اینکه هرسال یک بار آن را برای سرویس ببرید.

12- تنظیمات انرژی را بهینه سازی کنید. در کنترل پنل ویندوزتان از طریق گزینه Power Option میزان مصرف انرژی را بهینه کنید. برای نتایج مناسب گزینه Max battery را انتخاب کنید.

 22+1- از چند برنامه به شکل همزمان استفاده نکنید. هنگامی که از باتری استفاده می کنید، هر بار فقط یک کار را انجام دهید و سپس سراغ کار بعدی بروید. هنگامی که بر روی یک صفحه گسترده کار می کنید، برنامه ایمیل تان هم در حال کار است؛ همزمان به موسیقی هم گوش می دهید. ذهن تان را بر روی یک کار متمرکز کنید. اگر این کار را نکنید، قبل از اینکه هیچ کاری به پایان برسد باتری تان خالی شده است.

 
14- کارهای ساده را از لپ تاپ تان بخواهید. فعالیت هایی مانند چک کردن ایمیل و پردازش متن بسیار کمتر از بازی ها و پخش دی وی دی مصرف انرژی دارند. اگر در هنگام مسافرت تنها یک باتری شارژ شده دارید، در مورد نحوه کارتان عاقلانه تر فکر کنید.

 15- برای خودتان لپ تاپ های کاراتر بخرید. هم اکنون به جایی رسیده ایم که کارخانه های سازنده صحبت از باتری های یک روزکامل می کنند و لپ تاپ های کاربردی تری به بازار می آیند، سعی کنید که لپ تاپ قدیمی تان را با مدل های جدید تر و کاراتر جایگزین کنید.

16- عملکرد ذخیره خودکار را خاموش کنید. قابلیت ذخیره خودکار مایکروسافت ورد و اکسل بسیار به درد بخورند، اما برای انجام منظم این کار هارد باید بیشتر کار کند و مصرف انرژی آن بالا می رود. البته اگر آن را خاموش کنید، بهتر است که هنگامی که باتری ضعیف است این قابلیت را دوباره روشن کنید تا قبل از اینکه سیستم تان بیهوش شود کارهایان ذخیره شوند. ضمنا درخصوص استفاده از این نکته دقت بیشتری به خرج دهید تا اطلاعات تان را از دست ندهید.

17- میزان انجام کارهای گرافیکی را کاهش دهید. شما می توانید این کار را با تغییر رزولوشن صفحه نمایش و خاموش کردن قابلیت های تفننی گرافیک انجام دهید. امروزه کارت های گرافیک هم اندازه و یا حتی بیشتر از هارد دیسک مصرف انرژی دارد.

 18- همیشه هنگام مسافرت حداقل دو باتری شارژ شده را به همراه داشته باشید.

 
ترجمه وب سایت نارنجی
http://www.narenji.ir/
چه کنیم تا باتری لپ تاپ مان ساعات بیشتری کار کند؟ 
By Abbas Vahedi    
Tuesday, 26 May 2009 


http://www.friedbeef.com/top-15-ways-to-extend-your-laptop-battery-life


Top 15 Ways to Extend Your Laptop’s Battery Life
 


Laptops tend to lose their charm quickly when you’re constantly looking for the nearest power outlet to charge up.  How do you keep your battery going for as long as possible?  Here are 15 easy ways to do so.


1. Defrag regularly -  The faster your hard drive does its work - less demand you are going to put on the hard drive and your battery.  Make your hard drive as efficient as possible by defragging it regularly. (but not while it’s on battery of course!) Mac OSX is better built to handle fragmentation so it may not be very applicable for Apple systems.

2. Dim your screen - Most laptops come with the ability to dim your laptop screen.  Some even come with ways to modify CPU and cooling performance.  Cut them down to the lowest level you can tolerate to squeeze out some extra battery juice.

3. Cut down on programs running in the background.  Itunes, Desktop Search, etc.  All these add to the CPU load and cut down battery life.  Shut down everything that isn’t crucial when you’re on battery.

4. Cut down external devices - USB devices (including your mouse) & WiFi drain down your laptop battery.  Remove or shut them down when not in use.  It goes without saying that charging other devices (like your iPod) with your laptop when on battery is a surefire way of quickly wiping out the charge on your laptop battery.

5. Add more RAM - This will allow you to process more with the memory your laptop has, rather than relying on virtual memory.  Virtual memory results in hard drive use, and is much less power efficient. Note that adding more RAM will consume more energy, so this is most applicable if you do need to run memory intensive programs which actually require heavy usage of virtual memory.

 

6. Run off a hard drive rather than CD/DVD - As power consuming as hard drives are, CD and DVD drives are worse.  Even having one in the drive can be power consuming.  They spin, taking power, even when they?re not actively being used.  Wherever possible, try to run on virtual drives using programs like Alcohol 120% rather than optical ones.

7.  Keep the battery contacts clean:  Clean your battery’s metal contacts every couple of months with a cloth moistened with rubbing alcohol.  This keeps the transfer of power from your battery more efficient.

8. Take care of your battery - Exercise the Battery.  Do not leave a charged battery dormant for long periods of time.  Once charged, you should at least use the battery at least once every two to three weeks. Also, do not let a Li-On battery completely discharge. (Discharing is only for older batteries with memory effects)

9. Hibernate not standby - Although placing a laptop in standby mode saves some power and you can instantly resume where you left off, it doesn’t save anywhere as much power as the hibernate function does.  Hibernating a PC will actually save your PC’s state as it is, and completely shut itself down.

 

10. Keep operating temperature down - Your laptop operates more efficiently when it’s cooler.  Clean out your air vents with a cloth or keyboard cleaner, or refer to some extra tips by LapTopMag.com.

11. Set up and optimize your power options - Go to ‘Power Options’ in your windows control panel and set it up so that power usage is optimized (Select the ‘max battery’ for maximum effect).

12. Don’t multitask - Do one thing at a time when you’re on battery.  Rather than working on a spreadsheet, letting your email client run in the background and listening to your latest set of MP3’s, set your mind to one thing only.  If you don’t you’ll only drain out your batteries before anything gets completed!

13. Go easy on the PC demands - The more you demand from your PC.  Passive activities like email and word processing consume much less power than gaming or playing a DVD.  If you’ve got a single battery charge - pick your priorities wisely.

14. Get yourself a more efficient laptop -  Laptops are getting more and more efficient in nature to the point where some manufacturers are talking about all day long batteries.  Picking up a newer more efficient laptop to replace an aging one is usually a quick fix.

15. Prevent the Memory Effect - If you’re using a very old laptop, you’ll want to prevent the ‘memory effect’ - Keep the battery healthy by fully charging and then fully discharging it at least once every two to three weeks. Exceptions to the rule are Li-Ion batteries (which most laptops have) which do not suffer from the memory effect.

Bonus Tip #1: Turn off the autosave function.  MS-Word’s and Excel’s autosave functions are great but because they keep saving regular intervals, they work your hard driver harder than it may have to. If you plan to do this, you may want to turn it back on as the battery runs low. While it saves battery life in the beginning, you will want to make sure your work is saved when your battery dies.

Bonus Tip #2: Lower the graphics use. You can do this by changing the screen resolution and shutting off fancy graphic drivers. Graphics cards (video cards) use as much or more power today as hard disks - Thanks Andrew

Update 7/7/07: Bonus Tip #1 to give caution about turning off autosave, tip #8 to change information about discharging batteries - thanks to all who pointed it out. Added Bonus tip #2, Tip #1 to add in clause in regards to Mac OSX, Tip #1 about the spinning of hard drives - thanks to all who pointed it outمطالب مرتبط با: مبانی کامپیوتر ,می توانید دیدگاه خود را بنویسید
is erectile dysfunction normal پنجشنبه دوازدهم اردیبهشت 1398 04:35 بعد از ظهر
ed dysfunction remedy http://viagralim.us ed dysfunction remedy !
Good day! I could have sworn I've been to this site before but after browsing through some of the post I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely happy I found it and I'll be book-marking and checking back frequently!
BHW سه شنبه بیست و نهم فروردین 1396 09:21 قبل از ظهر
I every time emailed this webpage post page to all my contacts,
as if like to read it then my friends will too.
manicure سه شنبه بیست و دوم فروردین 1396 05:11 قبل از ظهر
Hey I am so grateful I found your blog, I really found you by mistake, while I was searching on Askjeeve for something else, Anyhow
I am here now and would just like to say cheers for a tremendous post and
a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all
at the moment but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal
more, Please do keep up the awesome b.
manicure دوشنبه بیست و یکم فروردین 1396 07:09 بعد از ظهر
After looking into a handful of the articles on your website,
I honestly appreciate your way of writing a blog. I bookmarked it to my bookmark webpage list and
will be checking back in the near future. Please check out my website too and tell me what you
think.
ali دوشنبه بیست و دوم تیر 1388 02:34 قبل از ظهر
چهار عدد ویندوز 3500تومان
xp sp2
xp sp3
vista ultimate
seven-7
همراه اپدیت
ابتدا تحویل کالا بعد پرداخت وجه
برای سفارش با ایمیل زیر تماس بگیرید
ikooshki@yahoo.com
بهترین وبلاگ آموزشی ایران چهارشنبه هفدهم تیر 1388 10:54 قبل از ظهر
با عرض سلام
شما را به دیدن وبلاگ تفریحی سرگرمی سیاسی خبری پسونفردا دعوت می كنم
Http://pasonfarda.mihanblog.com
بهترین وبلاگ آموزشی ایران چهارشنبه هفدهم تیر 1388 10:54 قبل از ظهر
با عرض سلام
شما را به دیدن وبلاگ تفریحی سرگرمی سیاسی خبری پسونفردا دعوت می كنم
Http://pasonfarda.mihanblog.com
iman دوشنبه پانزدهم تیر 1388 03:23 قبل از ظهر
سلام.
وبلاگ خیلی خوبی دارید و امیدوارم همیشه موفق باشید.اگر دنبال یک سایت هستید که هر روز مطالب جدید برای دانلود بگذاره و انجمنش هم هر روز با مطالب و عکس های جالب و دیدنی به روز بشه حتما به سایت ما سر بزن.
www.CityDownload.net
راستی...اگر می خواهی بدون تبادل بنر و لینک آمارت بره بالا و تبلیغ وبلاگت توی وبلاگ ها پر بشه با آی دی من تماس بگیر.
city.download@yahoo.com
کوروش یکشنبه چهاردهم تیر 1388 03:39 بعد از ظهر
زمان ساعت 16 روز 18 تیر ماه

نکته : محل تجمعات در روزه 18 تیر 1388 روز مرگ رژیم فساد - کلا آنروز در خانه ننشینید و اگر به میدانهای زیر نمی توانید بیائید در میدانهای اصلی شهر نزدیک محله خودسعی کنید تجمع و گردهمائی عظیمی با تمام هم محله ایها برپا کنید . یادتان باشد تجمع باید در وسط بلوار و با بستن راههای ارتباطی و خیابانها و مختل کردن عبور و مرور ماشینها باشد . از تجمع در پارکها و مکانهای خلوت و خودداری کنید . دوستان رزمی کار و ورزشکار خود را نیز همراه بیاورید تا در جلوی جمعیت محافظ آنان باشند .لطفا فقط در خانه ننشینید.شهر تهران:

1- میدان ونک – میدان ولیعصر – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
2- میدان قندی – خیابان سهروردی – میدان هفت تیر – خیابان کریم خان – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
3- میدان امام حسین – میدان فردوسی – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
4- میدان امام خمینی (توپخانه) – میدان 31 شهریور – خیابان حافظ – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
5- میدان راه آهن – میدان منیریه – خیابان ولیعصر – خیابان انقلاب – میدان انقلاب
6- خیابان رودکی (سلسبیل) – خیابان آزادی – میدان انقلاب
7- میدان آزادی – خیابان آزادی – میدان انقلاب
8- میدان صادقیه – ستارخان – میدان توحید – بزرگراه نواب – خیابان آزادی – میدان انقلاب
9- تقاطع جلال آل احمد وکارگر – خیابان کارگر – میدان انقلاب


دوستانی که نام شهر هایشان در بالا آورده نشده نیز باید در میادین اصلی شهرشان تجمع کنند تا تمرکز حکومت کثیف اسلامی بهم بریزد و نتوانند نیروهایشان را متمرکز کنند.
MyTheme یکشنبه هفتم تیر 1388 07:36 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
وب سایت MyTheme.ir (قالب من) راه اندازی شد. در این سایت جدیدترین ، زیبا ترین و بهترین قالب های وبلاگ و وب سایت رو می تونی بصورت رایگان استفاده كنی. اگه می خوای وبلاگت جذابیت زیادی واسه بازدید كنندگان داشته باشه پیشنهاد می كنم حتما یه سر بزن قالب ها رو ببین و انتخاب كن. موفق باشی
asd شنبه ششم تیر 1388 05:46 بعد از ظهر
آزمایش
asd شنبه ششم تیر 1388 05:45 بعد از ظهر
آزمایش
آرمان جمعه پنجم تیر 1388 02:57 بعد از ظهر
*مرورگر*
یک لینکستان به معنای واقعی
با عضویت در این وب سایت از خدمات زیر به صورت رایگان بهره مند شوید:
1- ارسال پست معرفی وبلاگ
2- اعلام به روز رسانی و معرفی خدمات جدید وبلاگ به تعداد نامحدود
3- گفتگو و تبادل اطلاعات بین اعضا
4- قرار گرفتن خبرخوان RSS اعضای فعال در سایت

دیگر بخش های وب سایت:
خواندنی های وب
دیدنی های وب(با امکان آپلود و اشتراک گذاری عکس در سایت)
دانلود از سراسر وب
لینکدونی(تبادل لینک)

با معرفی وبلاگ خود به افزایش پیج رنک وبلاگتان کمک کنید.
"مرورگر" از حضور شما استقبال می کند.
www.Morourgar.com
سه شنبه دوم تیر 1388 03:28 بعد از ظهر
سلام داشتم تو نت میچرخیدم گذرم خورد به وب شما .وب خوبی داری بهت تبریک میگم و همچنین بهت چندتا پیشنهاد هم دارم
1-اولیش پیشنهاد به تبادل لینک هست که اگه مایل بودی منا با نام
(بزرگترین پایگاه آموزش وسرگرمی ایرانیان)لینک کن و بعدش بهم ایمیل بزن (لطفا فقط ایمیل بزن) و خبرم کن تا منم لینکتونا قرار بدم.
2-سایت ما دارای آپلود سنتر اختصاصی هست که لینکشا پایین قرار میدم مطمئنا بهش احتیاج دارین میتونین فایلهاتونا آپلود کنید و لینک مستقیم دریافت نمایید.
(توضیحات بیشتر در صفحه آپلود سنتر هست)
3-استفاده از صفحه یاهو چیکر هست که نیاز به هیچ توضیحی نداره.
سایت : www.p30-group.ir
ایمیل : angeldeath.1988@gmail.com
آپلود سنتر : dl-group.freetzi.com
یاهو چیکر: www.p30-group.ir/invisible

پیروز و موفق باشید.
ملت یکشنبه بیست و چهارم خرداد 1388 11:10 قبل از ظهر
پارک ملت ، اصفهان خیابان چهارباغ بالا ، شیراز خیابان حافظ ، اهواز
خیابان نادری ، کرج خیابان اصلی گوهردشت ، تبریز خیابان راسته کوچه و
بازار ، کرمان در مقابل استانداری ، یزد خیابان پرفسور حسابی ، ساری فلکه
ساعت ، گرگان خیابان ناهارخوران ، سنندج خیابان ششم بهمن ، چالوس خیابان
رادیو دریا ، خرم آباد خیابان خرم رود ، کرمانشاه خیابان طالقانی ،
ارومیه خیابان خیام ، رشت خیابان منظریه ، بجنورد چهارراه مخابرات ،
بیرجند خیابان مدرس ، زاهدان خیابان کوثر ، اردبیل مقابل استانداری ،
زنجان خیابان سعدی ، همدان میدان بوعلی ، بندرعباس بلوار امام ، بوشهر
خیابان طالقانی ، یاسوج خیابان استاد ، شهرکرد میدان انقلاب ، ایلام
خیابان مسجد جامع ، قزوین مقابل استانداری ، قم خیابان ارم ، اراک میدان
ولیعصر ، کاشان میدان پانزده خرداد ، سایر شهرها محل تجمعات انتخاباتی و
تمامی ایرانیان خارج از کشور در جلوی سفارت های ایران . ما پیروزیم
balatarin.com

در بخش نظرات وبلاگها بگذار:
امروز یکشنبه ساعت 5 بعدازظهر
خیابان پرفسور حسابی
امروز در حمایت از آقایان کروبی و میرحسین موسوی جشن پیروزی است بیایید.
دستمالهای سبز در یک دست و سفید در دست دیگر به نشان همبستگی اصلاح طلبان
ایران در دستهای ما خواهد بود
David سه شنبه نوزدهم خرداد 1388 03:43 بعد از ظهر
بهترین و بزرگترین سایت موزیک آنلاین ایرانی ها. عزیزجون موزیک:

لینک سایت: www.AzizJon.Org
…………………………………………………….
بهترین سایت تفریحی ایرانی حمیدجون دارای ( دانلود فیلم و کارتون با لینک مستقیم – گالری بزرگ عکس – بیش از 100 بازی آنلاین – مطالب خواندنی و دیدنی و مطالب آموزشی گوناگون – جوک و اس ام اس – عشق سنجی – فال و تست ها – سرویس های رایگان برای وبلاگ ها و ...... ).

لینک سایت: www.HamidJon.Com
MILAD یکشنبه هفدهم خرداد 1388 05:23 بعد از ظهر
سلام دوست من.برنامه ارسال نظرات به صورت گروهی برای تمامی وبلاگ های ایرانی.تبادل لینک روزانه با هزاران نفر.بالا بردن رنک و بازدید کننده گان سایت و وبلاگ خود.برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس رو به رو مراجعه فرمایید.http://bermouda.parsaspace.com
MILAD یکشنبه هفدهم خرداد 1388 05:22 بعد از ظهر
سلام دوست من.برنامه ارسال نظرات به صورت گروهی برای تمامی وبلاگ های ایرانی.تبادل لینک روزانه با هزاران نفر.بالا بردن رنک و بازدید کننده گان سایت و وبلاگ خود.برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس رو به رو مراجعه فرمایید.http://bermouda.parsaspace.com
سهراب شنبه شانزدهم خرداد 1388 05:47 بعد از ظهر
وبلاگ قشنگی داری به ما هم سر بزن

http://www.iranianfx.com

hamed پنجشنبه چهاردهم خرداد 1388 12:57 بعد از ظهر
پنجشنبه 14 خرداد 1388 11:45 ق.ظ
اگر شما جزء آن دسته از وبلاگ نویسانی هستید که مایلید تعداد بازدید و مخاطبین واقعی خود را به روشی سالم افزایش دهید، لینک باکس گنج 20 انتخاب خوبی خواهد بود. بدینوسیله از شما دعوت میکنیم که لینک خود را برای ما ارسال کنید تا پس از تایید مدیردر لینک باکس ثبت شود لطفا پس از ارسال لینک حتما لینک باکس را در وب خود قرار داده باشید.مطمئنا در این لینک باکس جای لینک شما خالی خواهد بود. اگه کد لینک باکس ما را در بالای وبلاگ و یا بالاتر از همه لینک باکسهای موجود در وبلاگتان قرار دهید لینک شما پس از مدتی در لینک های ویژه ثبت می شود مزایای این لینک باکس،در کنار ظاهری سبک و زیبا، حجم این لینک باکس بسیار پایین بوده و در نتیجه تاثیری در سرعت لودینگ وب سایت شما نمیگذارد.این لینک باکس لینکهای غیرواقعی و غیراخلاقی را درج نکرده و نظارت کیفی دقیقی رو لینکهای ارسالی انجام میپذیرد. امیدوارم که پیشنهاد ما را رد نکنید با تشکر، مدیر لینک باکس گنج20.
از سایت ما هم بازدید کنید .::::. WwW.Ganj20.Com
لینک باکس .:::. wWw.Box.Ganj20.Com
بازارشهر جمعه هشتم خرداد 1388 11:00 قبل از ظهر
با سلام
وبلاگ خوبی دارید.
درخواست تبادل لینک داریم. لطفا در صورت موافقت پیام بگذارید.
(بازارشهر با بازدید بیش از 2000 نفر در روز)
با تشکر
یکی مثل همه جمعه هشتم خرداد 1388 10:35 قبل از ظهر
سلام
خودت بخوان به عجمین و آذر نگار هم بگو بخوانند
عجمین مصباح یزدی بشارت نو و حالا
حمایت از میر حسین موسوی
این داستان ادامه دارد ...
دروازه دات کام چهارشنبه ششم خرداد 1388 10:02 بعد از ظهر
سلام دوست گرامی
سایت دروازه آماده تبادل لینک با شما است . و مبلغ 15000 تومان برای دوستانیکه اقدام به تبادل لینک میکنند به عنوان هدیه در نظر گرفته است .
برای بهره برداری از این امکان پس از ثبت نام در سایت ، و قرار دادن لینک سایت دروازه ، طی ایمیلی به admin@darvazeh.com مشخصات خود و آدرس سایت یا بلاگتان را ارسال کنید .
موفقیت شما اعتبار ماست .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
موضوعات
نظر سنجی
نظرتان در موردوضعیت کنونی وبلاگ فناوری اطلاعات یزد چیست؟


دیگر موارد
تعداد مقالات وبلاگ :
نویسندگان وبلاگ :
آخرین بروز رسانی مقالات وبلاگ :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین زمان بازدید :

Xبستن تبلیغات
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو