تبلیغات
وبلاگ فناوری اطلاعات یزد- Yazd IT Weblog - جدول زمانی بازى هاى جام جهانى ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی South Africa 2010 FIFA World Cup
وبلاگ فناوری اطلاعات یزد نسخه جدید- مقالات خواندنی و جالب ، مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی عمومی و تخصصی در حوزه IT و اخبار فن
جدول زمانی بازى هاى جام جهانى ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی South Africa 2010 FIFA World Cup
چهارشنبه دوازدهم خرداد 1389 ساعت 07:43 بعد از ظهر | نوشته ‌شده به توسط: محمد حسین تقوایی زحمتکش | ( نظرات )
بازى هاى جام جهانى فوتبال ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی  fifa-world-cup-2010-south-africa-games
جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ دوره نوزدهم جام جهانی فوتبال به شمار می‌رود و قرار است از ۱۱ ژوئن، ۲۱ خرداد ۱۳۸۹ تا ۱۱ ژوئیه، ۲۰ تیر ۱۳۸۹ در کشور آفریقای جنوبی برگزار شود.[۱] این دوره نخستین بار است که جام جهانی در یک کشور عضو کنفدراسیون فوتبال آفریقا میزبانی می‌شود. این جام جهانی در آفریقای جنوبی برگزار می‌شود.چند سالی است که فدراسیون جهانی فوتبال میزبانان را دوره‌ای از قاره انتخاب کرده و این دوره آخرین دوره‌است که میزبان دوره‌ای انتخاب می‌شود.
آفریقا بر اساس سیاست چرخشی فیفا (که در اکتبر ۲۰۰۷ کنار گذاشته شد) برای میزبانی جام ۲۰۱۰ انتخاب شد.

 
ورزشگاه ها
شهر     ورزشگاه     گنجایش
ژوهانسبورگ     ساکر سیتی (تجهیز شده)     ۱۰۴,۰۰۰
کیپ تاون     استادیوم گرین پوینت     ۷۰,۰۰۰
دوربان     ورزش‌گاه موسا مابیدا     ۷۰,۰۰۰
ژوهانسبورگ     ورزش‌گاه الیس پارک (تجهیز شده)     ۶۵,۰۰۰
پرتوریا     ورزش‌گاه لوفتوس ورسفلد (تجهیز شده)     ۵۰,۰۰۰
پورت الیزابت     ورزش‌گاه نلسون ماندلا بی (نوساز)     ۴۸,۰۰۰
بلومفونتن     ورزش‌گاه فری استیت (تجهیز شده)     ۴۸,۰۰۰
نلسپرویت     ورزش‌گاه ام‌بومبلا (نوساز)     ۴۶,۰۰۰
پولوکوین     ورزش‌گاه پیتر موکابا     ۴۵,۰۰۰
راستنبرگ     ورزش‌گاه رویال بافوکنگ (تجهیز شده)     ۴۲,۰۰۰

برنامه و تاریخ بازی ها
برگزاری بازی های گروه ۱ جام جهانی ۲۰۱۰ از تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۸۹ تا ۱ تیر ۱۳۸۹ به طول میکشد. تیم های این گروه عبارتند از تیم میزبان، آفریقای جنوبی، مکزیک، اروگوئه و فرانسه. قبلا در جام جهانی ۲۰۰۲ هم فرانسه و اروگئه با هم رقابت کردند که آن بازی ۰-۰ شد. در جام جهانی ۱۹۶۶ لندن هم هر سه تیم فرانسه، مکزیک و اروگئه به همراه تیم میزبان آن دوره، انگلستان، در یک گروه قرار گرفتند که از آن گروه اروگوئه به همراه میزبان صعود کرد در آخرین رده‌بندی جهانی فیفا، فرانسه در رتبه ۷، مکزیک ۱۵، اروگئه ۱۹ و آفریقای جنوبی در رده ۸۱ام قرار دارند. میانگین جایگاه گروه رده ۳۱ام فیفا است و بدون محاسبه آفریقای جنوبی، رده گروه ۱۴ام است. تیم اول این گروه مقابل تیم دوم گروه ۲ و تیم دوم این گروه مقابل تیم اول گروه ۲ قرار می گیرد.


گروه A
آفریقاى جنوبى، مکزیک، اروگوئه و فرانسه
آفریقاى جنوبى – مکزیک- ژوهانسبورگ جمعه ۲۱ خرداد (۱۸و ۳۰ دقیقه)
اروگوئه – فرانسه- کیپ تاون، جمعه ۲۱ خرداد(۲۳)
آفریقاى جنوبى – اروگوئه – پرتوریا – چهارشنبه، ۲۶ خرداد (۲۳)
فرانسه- مکزیک- یولوکوانه- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۲۳)
مکزیک – اروگوئه – روشتنبورگ- سه شنبه – اول تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)
فرانسه- آفریقاى جنوبى-مانگونانگ – سه شنبه- اول تیر ( ۱۸و۳۰ دقیقه)

گروهB
آرژانتین- نیجریه- کره جنوبى و یونان
آرژانتین – نیجریه -ژوهانسبورگ – شنبه ۲۲ خرداد- (۱۸و۳۰)
کره جنوبى- یونان-بندر الیزابت – شنبه ۲۲ خرداد-(۱۶)
یونان – نیجریه-مانگونانگ – پنج شنبه ۲۷ خرداد (۱۸و۳۰)
آرژانتین – کره جنوبى- ژوهانسبورگ- پنج شنبه ۲۷ خرداد (۱۶)
نیجریه- کره جنوبى- دوربان- سه شنبه اول تیر(۲۳)
یونان – آرژانتین- پولوکوانه – سه شنبه اول تیر (۲۳)

گروه C
انگلستان- آمریکا- الجزایر و اسلوونى
انگلستان – آمریکا -روشتنبورگ- شنبه ۲۲ خرداد (۲۳)
الجزایر – اسلوونى – پولوکوانه- یکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ )
اسلوونى – آمریکا -ژوهانسبورگ – جمع ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
انگستان- الجزایر-کیپ تاون- جمعه۲۸ خرداد ( ۲۳)
اسلوونى – انگلستان- بندر الیزابت – چهارشنبه – ۲ تیر( ۱۸ و ۳۰ دقیقه)
آمریکا- الجزایر – پرتوریا چهارشنبه ۲ تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)

گروهD
آلمان- استرالیا- صربستان و غنا
آلمان – استرالیا-دوربان- یکشنبه ۲۳ خرداد (۲۳)
صربستان- غنا- پرتوریا- ۲۳ خرداد ( ۱۸و۳۰)
آلمان – صربستان – بندر الیزابت- جمعه ۲۸ خرداد ( ۱۶)
غنا – استرالیا – روشتنبورگ – سه شنبه ۲۹ خرداد ( ۱۸و۳۰)
غنا- آلمان -ژوهانسبوگ- چهارشنبه۲ تیر (۲۳)
استرالیا- صربستان- نلسپروئیت- صربستان- چارشنبه ۲ تیر ( ۲۳۲ )

گره E
هلند- دانمارک- ژاپن – کامرون
هلند- دانمارک- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶)
ژاپن – کامرون- مانگوتانگ – دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقیقه)
هلند- ژاپن- دوربان- شنبه ۲۹ خرداد(۱۶)
کامرون – دانمارک- پرتوریا- شنبه ۲۹ خرداد(۲۳)
دانمارک – ژاپن- روشتنبورگ- پنج شنبه ۳تیر (۲۳ )
کامرون – هلند- کیپ تاون – پنج شنبه ۳تیر(۲۳ )

گروه F
ایتالیا- پاراگوئه- نیوزلند- اسلواکى
ایتالیا- پاراگوئه- دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کیپ تاون
نیوزلند- اسلواکى- سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶) روشتنبورگ
اسلواکى- پاراگوئه- یکشنبه – ۳۰ خرداد (۱۶) مانگونانگ
ایتالیا – نیوزلند- یکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)- نلسپروئیت
اسلواکى- ایتالیا- ژوهانسبورگ – پنج شنبه ۳تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)
پاراگوئه- نیوزلند- پولوکوانه- پنج شنبه ۳تیر (۱۸و ۳۰ دقیقه)

گروه G
برزیل- کره شمالى- ساحل عاج – پرتغال
ساحل عاج – پرتغال- بندرالیزابت- سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقیقه)
برزیل- کره شمالى- ژوهانسبورگ – سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳)
برزیل- ساحل عاج- ژوهانسبورگ – یک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳)
پرتغال- کره شمالى- کیپ تاون- دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶)
پرتغال- برزیل- دوربان- جمعه ۴ تیر (۱۸ و ۳۰ دقیقه)
کره شمالى – ساحل عاج- نلسپروئیت- جمعه ۴تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)

گروهH
اسپانیا- سوئیس- هندوراس و شیلى
هندوراس – شیلى- نلسپروئیت – چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶)
اسپانیا- سوئیس- دوربان- چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
شیلى- سوئیس- بندر الیزابت- دوشنبه ۳۱ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)
اسپانیا- هندوراس- ژوهانسبورگ- دوشنبه ۳۱ خرداد(۲۳)
شیلى- اسپانیا- پرتوریا- جمعه ۴تیر(۲۳)
سوئیس – هندوراس- مانگونانگ- جمعه ۴تیر (۲۳)


دور یک هشتم نهایی[۲]
1-تیم اول گروه A-تیم دوم گروه B، بندر الیزابت، شنبه 5 تیر 1389، ساعت 17:30 به وقت ایران

2-تیم اول گروه C –تیم دوم گروه D، روشتنبورگ ،شنبه 5 تیر 1389، ساعت 22 به وقت ایران

3-تیم اول گروه D-تیم دوم گروه C، مانگوئانگ، یکشنبه 6 تیر 1389، ساعت 17:30 به وقت ایران

4-تیم اول گروه B-تیم دوم گروه A، ژوهانسبورگ ، یکشنبه 6 تیر 1389، ساعت 22 به وقت ایران

5-تیم اول گروه E-تیم دوم گروه F، دوربان ،دوشنبه 7 تیر 1389، ساعت 17:30 به وقت ایران

6-تیم اول گروه G-تیم دوم گروه H، ژوهانسبورگ ،دوشنبه 7 تیر 1389 ، ساعت 22 به وقت ایران

7-تیم اول گروه F-تیم دوم گروه E،پرتوریا ،سه شنبه 8 تیر 1389، ساعت 17:30 به وقت ایران

8-تیم اول گروه H-تیم دوم گروه G،کیپ تاون ،سه شنبه 8 تیر 1389 ، ساعت 22 به وقت ایران


**دور یک چهارم نهایی

A-برنده بازی 5 –برنده بازی 6 ،بندر الیزابت-جمعه 11 تیر 1389 ، ساعت 17:30 به وقت ایران

B-برنده بازی 1 –برنده بازی 2 ،ژوهانسبورگ ،جمعه 11 تیر 1389، ساعت 22 به وقت ایران

C-برنده بازی 3-برنده بازی 4 ،کیپ تاون،شنبه 12 تیر 1389، ساعت 17:30 به وقت ایران

D-برنده بازی 7-برنده بازی 8 ، ژوهانسبورگ،شنبه 12 تیر 1389، ساعت 22 به وقت ایران


**دور نیمه نهایی

برنده بازی A و B،کیپ تاون ،سه شنبه 15 تیر 1389، ساعت 22 به وقت ایران

برنده بازی C و D،دوربان ،چهار شنبه 16 تیر 1389، ساعت 22 به وقت ایران

دیدار رده بندی ،بندر الیزابت،شنبه 19 تیر 1389 ،،ساعت 22 به وقت ایران


دیدار نهایی دیدار نهایی،ژوهانسبورگ ،یکشنبه 20 تیر 1389 ، ساعت 22 به وقت ایران

‎‎‎‎‎‎‎‎‎

مطالب مرتبط با: وبلاگ فناوری اطلاعات یزد ,



می توانید دیدگاه خود را بنویسید
BHW جمعه بیست و پنجم فروردین 1396 02:25 بعد از ظهر
Do you have a spam issue on this site; I also
am a blogger, and I was wanting to know your situation; we have created some nice procedures and we are looking to swap techniques with other
folks, why not shoot me an e-mail if interested.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
 
موضوعات
نظر سنجی
نظرتان در موردوضعیت کنونی وبلاگ فناوری اطلاعات یزد چیست؟






دیگر موارد
تعداد مقالات وبلاگ :
نویسندگان وبلاگ :
آخرین بروز رسانی مقالات وبلاگ :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین زمان بازدید :

Xبستن تبلیغات