وبلاگ فناوری اطلاعات یزد نسخه جدید- مقالات خواندنی و جالب ، مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی عمومی و تخصصی در حوزه IT و اخبار فن
فرزند استاد جلالی، سردبیر دوست داشتنی وبسایت یزدفردا در حادثه ای دچار ضربه مغزی شد- برایش دعا کنیم
پنجشنبه سوم شهریور 1390 ساعت 03:04 قبل از ظهر | نوشته ‌شده به توسط: محمد حسین تقوایی زحمتکش | ( نظرات )
پسرنوجوان دلبند جناب استاد جلالی، سردبیر دوست داشتنی وبسایت یزدفردا در روزهای گذشته در حادثه ای دچار ضربه مغزی شده است.
طبق آخرین تماس با استاد جلالی، پسرشان اتاق عمل بوده و وضعیت عمومی خوبی دارند ولی به دلیل کمبود وقت محل بستری وی و همچنین جزییات این حادثه سوال نکردم.
 در این خصوص شوق الشعرا، وبلاگ نویس یزدی طوفان یزد نوشت : محمد عارف جلالی، پسر نوجوان جلالی، سردبیر سایت «یزد فردا»، طی حادثه ای دچار ضربه مغزی شده و به «کما» رفته و اینک بعد از چند عمل جراحی، در بیمارستان مجهز فرخی یزد بستری می باشد وی در پی نوشت مطلب خود از اخرین وضعیت عارف جلالی چنین می گوید:« و خدا آنانی را که بجز او امیدی نداشتند ناامید نکرد! پسر جلالی چشم باز کرد  و حرف زد و ...»
فرزند استاد جلالی، سردبیر دوست داشتنی وبسایت یزدفردا در حادثه ای دچار ضربه مغزی شد- برایش دعا کنیم پسرنوجوان دلبند جناب استاد جلالی، سردبیر دوست داشتنی وبسایت یزدفردا در روزهای گذشته در حادثه ای دچار ضربه مغزی شده است.
طبق آخرین تماس با استاد جلالی، پسرشان اتاق عمل بوده و وضعیت عمومی خوبی دارند ولی به دلیل کمبود وقت محل بستری وی و همچنین جزییات این حادثه سوال نکردم.
 در این خصوص شوق الشعرا، وبلاگ نویس یزدی نوشت : محمد عارف جلالی، پسر نوجوان جلالی، سردبیر سایت «یزد فردا»، طی حادثه ای دچار ضربه مغزی شده و به «کما» رفته و اینک بعد از چند عمل جراحی، در بیمارستان مجهز فرخی یزد بستری می باشد وی در پی نوشت مطلب خود از اخرین وضعیت عارف جلالی چنین می گوید:« و خدا آنانی را که بجز او امیدی نداشتند ناامید نکرد! پسر جلالی چشم باز کرد  و حرف زد و ...»
اهالی اینترنت یزد که از طرفداران وبسایت یزدفردا می باشند در قسمت نظرات «امشب برای پسر نوجوان جلالی دعا کنیم» مطالبی را در خصوص دعا و آرزوی صحت و سلامت این عزیز ابراز داشتند که بدون شک چنین نوشتارهای از سر خلوص، در تعجیل شفا این عزیز تاثیر خواهد داشت.

شایسته است که به در این شبها و روزهای مقدس، خانواده بزرگ جلالی یاد کنیم و هریک به نوعی صحت و سلامت عزیزمان محمد عارف را دعا کنیم و از ایزد پاکان بخواهیم که تمام بیماران را شفا بخشیده و این عزیز هم به بهبودی و سلامت کامل نزدیک گردد.
استاد جلالی نزدیک به شش سال، در وبسایت یزدفردا، بدون ادعا بعنوان پر مخاطب ترین وبسایت یزد مشغول به فعالیت هستند این وبسایت بعنوان تاثیرگذارترین رسانه های اطلاع رسانی استان یزد محسوب می گردد که توانسته در فضایی نزدیک به بی طرف، اخبار و اطلاعات استان را منتشر و مستند سازد.
برای وی و خانواده بزرگ ایشان بهترین روزها را آرزو می کنیم و خداوندگار می خواهیم که آرامش و شادی را به جمع ایشان بازگرداند و باز عزیز دردانه ایشان با سلامت کامل، در کنار پدر خویش زندگی سعادتمندی را دنبال کند که بیشک با اراده الهی چنین امری محقق خواهد شد.

صفحه خبر و درج نظرات دوست داران
http://www.yazdfarda.com/news/37895.html
http://www.toofaneyazd.blogfa.com/


مطالب مرتبط با: سخن سردبیر - گهگاه ,می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
موضوعات
نظر سنجی
نظرتان در موردوضعیت کنونی وبلاگ فناوری اطلاعات یزد چیست؟


دیگر موارد
تعداد مقالات وبلاگ :
نویسندگان وبلاگ :
آخرین بروز رسانی مقالات وبلاگ :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین زمان بازدید :

Xبستن تبلیغات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات