وبلاگ فناوری اطلاعات یزد نسخه جدید- مقالات خواندنی و جالب ، مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی عمومی و تخصصی در حوزه IT و اخبار فن
بازخوانی روایت واقعی هولو كاست ؛ معنا و سوابق تاریخی هولوکاست( قسمت اول)
جمعه چهارم فروردین 1385 ساعت 04:03 قبل از ظهر | نوشته ‌شده به توسط: محمد حسین تقوایی زحمتکش | ( نظرات )

بازخوانی روایت واقعی هولو كاست ؛ معنا و  سوابق تاریخی هولوکاست( قسمت اول)

معنا و مفهوم هولوكاست  چیست ، افسانه اتاق های گاز ،  منبع كشتار شش میلیون یهودی  ، دلایل نقض ادعای افسانه هولوكاست از جمله مسایل است که در گفتار فن آوری اطلاعات یزد بدان خواهیم پرداخت

شاید برایتان سوال باشد که مسله هولوکاست و مقاله در این خصوص چه ارتباطی با فن آوری اطلاعات خواهد داشت اما آنچه در گفتارهایی نظیر بابانویل و هفت سین نهفته بود این مقالات می تواند زنگ تنفسی باشد تا ضمن خارج شدن از تمام فضای اینترنتی با برخی از مسایلی که هرروز می شنویم بیشتر اشنا شویم

هولوکاست ، در سال 1384 توسط رییس جمهوری احمدی نژاد بارها مطرح شد که در این گفتار به قلم زیبای دوستم محسن متوسل موضوع را در دوقسمت دنبال می کنیم

بازخوانی روایت واقعی هولو كاست ؛ معنا و  سوابق تاریخی هولوکاست( قسمت اول)

معنا و مفهوم هولوكاست

هولوكاست به معنای «سوزاندن با آتش است آنچنان كه كاملاً از بین برود» و از واژه بازخوانی روایت واقعی هولو كاست ؛ معنا و  سوابق تاریخی هولوکاست( قسمت اول)های یونانی «Holos» به معنای تمام و «Kalein» به معنای سوزاندن تشكیل شده است و اصطلاحاً نظریه ای است كه مدعیان آن وانمود می كنند كه شش میلیون یهودی در طول جنگ جهانی دوم در اتاقهای گاز با گاز سمّی كشته شده و در كوره های آدم سوزی اردوگاههای ارتش آلمان سوزانده شده اند.

افسانه اتاق های گاز

یكی از مهمترین ادعاهای  یهودیان و متفقین بعد از جنگ جهانی دوم، این بود كه آلمان ها، یهودیان را در اتاق های گاز می كشتند. این ادعای صهیونیست ها امروزه به شدت مورد تردید واقع شده است. تحقیقات علمی كه در اطراف اماكن مورد ادعا انجام شده، عدم صحت آن را اثبات می كند.«فرد لوشتر» متخصص و مهندس اتاق های گاز از آمریكا، مكان هایی را كه در «آشویتس»، «بیركنائو» و «مجدانك» به عنوان اتاق گاز مورد استفاده قرار می گرفت، برای انجام آزمایش انتخاب و ثابت كرد كه این اماكن برای این منظور مورد استفاده قرار نگرفته و همچنین حتی یك ذره كوچك از تركیب سیانور كه از اجزاء فعال سم «زیكلون B» است و گفته می شود از این سم برای كشتار یهودیان در آشویتس استفاده شده، در محل وجود ندارد. اما نكته مهمی كه در گزارش او بود، نشان می داد كه با فرض اینكه این تجهیزات بتواند وجود اتاق های گاز را به اثبات برساند، به خاطر تعداد بالای فوت شدگان، سهم هر اتاق گاز 1693 نفر در هفته می باشد. این امر از نظر زمانی مستلزم 68 سال برای اعدام تعداد 6 میلیون نفر است، یعنی رایش سوم(هیتلر) باید 75 سال حكومت كرده باشد تا این تعداد را كشته باشد.

منبع كشتار شش میلیون یهودی

برای اولین بار این موضوع  توسط «رودولف هس» افسر اس.اس و فرمانده آشویتس در دادگاه نظامی نورنبرگ عنوان شد و از آن پس مورد بهره برداری محافل صهیونیستی قرار گرفت. بعدها معلوم شد كه این اعترافات به وسیله یك تیم شكنجه گر انگلیسی و تحت امر یك استوار یهودی به نام« برنارد كلارك» كه او را تا حد مرگ شكنجه داده بودند، انجام شده است.همچنین قابل ذكر است كه  در متن اعترافات رودلف هس تناقضات پراكنده ای به چشم می خورد كه این موضوع، اعتراف های متهم را از اعتبار ساقط كرده و در نتیجه حكم دادگاه را فاقد ارزش حقوقی می كند.

دلایل نقض ادعای افسانه هولوكاست

الف) شهادت بازماندگان اردوگاه ها: اولین و مهمترین دلیلی كه می توان بر اساس آن خط بطلان بر روی ادعای هولوكاست كشید، شهادت بازماندگان اردوگاه های آشویتس و بوخنوالد است.پروفسور روبرفوریسون، نویسنده كتاب مشهور «اتاق های گاز، واقعیت یا افسانه» كه 76 سال سن دارد ، یك چالش عمده را مطرح كرده است، وی به تمامی یهودیانی كه مدعی بودند شاهد عینی كشتار در اتاق های گاز بودند، این جمله را می گفت: یك اتاق گاز به من نشان بدهید و یا عكس آن را برایم بكشید.هیچ كدام از شاهدان دروغین، نتوانستند ذهنیتی از ادعای خود را ارائه دهند.

ب) آزمایشات فنی و پزشكی: پروفسور فوریسون در این باره می گوید: یهودیان ادعا می كنند كه آلمانی ها تعداد زیادی از یهودی ها را در اتاق بزرگی كه از شكافهای سقف آن، گاز سیلكون منتشر می كردند، اعدام كرده اند واجساد را برای سوزاندن در كوره های آدم سوزی بیرون می آوردند در حالی كه متخصصان علم شیمی به صراحت اعلام كرده اند كه سیلكون گازی است بسیار قوی كه در جسم و پوست انسان نفوذ می كند و دارای قابلیت نفوذ بسیاری است به طوری كه حتی با دست زدن به اجساد نیز این گاز قابلیت انتقال دارد و سبب مرگ می شود و همین طور فضایی كه در آن این گاز پراكنده می شود و به این ترتیب سربازان آلمانی نیز باید كشته شده باشند.

ج) اغراق در مورد تعداد كشته شدگان: نكته ای كه بعضی از محققین بر آن تأكید دارند، این است كه مگر تعداد جمعیت یهودیان اروپا چقدر بود كه از این تعداد شش میلیون یهودی در كوره های آدم سوزی كشته و سوزانده شدند. باید گفت در كل اروپا در زمان جنگ سه میلیون و یكصد و بیست هزار یهودی ساكن بودند. از عجایب روزگار این كه دو برابر جمعیت یهودیان كل اروپا طی جنگ جهانی دوم كشته می شوند. نكته ی قابل تأمل تر اینكه در آلمان ششصد هزار یهودی زندگی می كردند كه بنا بر نقل تاریخ چهار صد هزار نفرشان به دستور هیتلر از آلمان اخراج شدند و این مسئله قبل از شروع جنگ واقع شده بود.

یادآوری این نكات، زیبایی تعبیر افسانه را در مورد اتاقهای گاز دو چندان می كند.

دروغی كه به بار نشست

سردمداران صهیونیسم كه تسلط بی چون و چرای خود را بر روزنامه ها، نشریات، تلویزیون، رادیو، سینما، تئاتر و دیگر هنرها و ابزارهای اطلاع رسانی دیكته كرده اند، با استفاده از این امكانات، یك ادعای جعلی و دروغین را به عنوان رخدادی قطعی و غیرقابل انكار به خورد جهانیان دادند. تنها در عرصه سینما، هالیوود با بهره گیری از سلاطین سینمای آمریكا و غرب همچون «استیون اسپیلبرگ»، «رومن پولانسكی»، «فدریكو فلینی» و با ساختن فیلم هایی همچون فهرست شیندلر، پیانیست، زندگی زیباست، منطقه خاكستری و صدها فیلم دیگر، سعی نمود تا به جهانیان گوشزد كند كه آنها حق فراموش كردن این روایت به اصطلاح مقدس را ندارند.

همچنین با طرح دعاوی حقوقی علیه كشورهای آلمان و اتریش و .... ، تاكنون میلیاردها دلار به جیب زده اند.

انگیزه غرب در طرح و تبلیغ هولوكاست

1-      مظلومیت نمایی یهودیان برای توجیه جنایات بعدی در سرزمین موعود .

2-      تخلیه حداكثری جماعت یهود از درون سرزمینهای  یهودی به یك مكان مشخص.

3-   تمركز دهی به یهود  در محل اتصال سه قاره و استقرار اسرائیل در قلب خاورمیانه برای ایجاد یك پایگاه  دیدبانی بر منابع غرب در خاورمیانه.

4-      ایجاد منطقه امنیتی غرب در قلب مناطق اسلامی برای نظارت و دیده بانی بر منافع امنیتی غرب از درون منطقه.

5-      اثبات این مطلب كه صهیونیسم اصلیترین دشمن فاشیم ونازیها بوده است و القاء حقانیت صهیونیسم .

بازخوانی روایت واقعی هولو كاست

قسمت اول

فهرست مطالب

معنا و مفهوم هولوكاست

افسانه اتاق های گاز

منبع كشتار شش میلیون یهودی

دلایل نقض ادعای افسانه هولوكاست

دروغی كه به بار نشست

انگیزه غرب در طرح و تبلیغ هولوكاست

شوك اول در سوم آبان ماه

شوك دوم در دومین گام

تاملی بر دستاوردها و پیامدهای اظهارات احمدی نژاد

واقعیت هولوكاست

پوریم ، ایرانی كشی یهودیان و سیزده بدر ایرانیان

منابع

تالیف  سید محسن متوسل - یزد

 

 

 

 

 

 


مطالب مرتبط با: وبلاگ فناوری اطلاعات یزد ,

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
موضوعات
نظر سنجی
نظرتان در موردوضعیت کنونی وبلاگ فناوری اطلاعات یزد چیست؟


دیگر موارد
تعداد مقالات وبلاگ :
نویسندگان وبلاگ :
آخرین بروز رسانی مقالات وبلاگ :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین زمان بازدید :

Xبستن تبلیغات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات