وبلاگ فناوری اطلاعات یزد نسخه جدید- مقالات خواندنی و جالب ، مجموعه مقالات فارسی و انگلیسی عمومی و تخصصی در حوزه IT و اخبار فن
اولین روزنامه فناوری اطلاعات ایران همزمان با روزجهانی ارتباطات منتشر شد
جمعه بیست و نهم اردیبهشت 1385 ساعت 06:05 قبل از ظهر | نوشته ‌شده به توسط: مدیر وبلاگ فن آوری اطلاعات یزد - م . تقوایی زحمتكش | ( نظرات )

اولین روزنامه فناوری اطلاعات ایران همزمان با روزجهانی ارتباطات  منتشر شد

همزمان با روز جهانی جامعه اطلاعاتی نخستین روزنامه آی سی تی ایران با عنوان فناوران انتشار روزانه خود را آغاز کرد. فناوران اطلاعات تلاش خواهد کرد تریبون پرقدرت و تاثیرگذار مدیران،‌ مسئولان، و فعالان آی سی تی کشور باشد و به دور از حاشیه پردازی با انتشار اخبار مسایل نیازها و نظرات خانواده بزرگ فناوران اطلاعات و ارتباطات ایران و جهان را ارایه دهد.

روزنامه فناوران در ۱۶ صفحه تمام رنگی و با قیمت مناسب ۵۰ تومان منتشر می شود و در آینده نزدیک ضمیمه های تخصصی به ‌آن افزوده خواهد شد.

 انتشار اولین روزنامه تخصصی فن آوری اطلاعات می تواند علاوه بر تاثیر آموزشی؛ گسترش فرهنگ آی تی در جامعه را در بر داشته باشد ؛ خبر انتشاراولین روزنامه فناوری اطلاعات ایران را به گزارش بخش خبر شبكه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری موج و خبرگزاری  آی تی ایران مرور کنیم ...................

اولین روزنامه فناوری اطلاعات ایران همزمان با روزجهانی ارتباطات  منتشر شد

فناوران اطلاعات به عنوان نخستین روزنامه تخصصی ICT ایران از 27 اردیبهشت ماه اولین روزنامه فناوری اطلاعات ایران همزمان با روزجهانی ارتباطات  منتشر شد همزمان با روز جهانی جامعه اطلاعاتی انتشار روزانه خود را با همكاری گروهی از روزنامه نگاران متخصص در قطعی شكیل و با محتوایی خواندنی آغاز كرد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوری اطلاعات ایران، از موج، ایمان بیك جانشین مدیر مسئول و سردبیر روزنامه فناوران اطلاعات، با اعلام این خبر افزود: این روزنامه تلاش خواهد كرد تریبون پر قدرت و تاثیر گذار مدیران، مسئولان و فعالان ICT كشور باشد و به دور از حاشیه پردازی، با انتشار اخبار، مسائل، نیازها، آرا و نظرات خانواده بزرگ فناوران اطلاعات و ارتباطات ایران و جهان، به نوبه خود راه توسعه فرهنگ ICT در كشور را هموار سازد.

فناوران اطلاعات فعلا در 16 صفحه تمام رنگی و به قیمت 50 تومان منتشر می شود كه در آینده نزدیك ضمیمه های تخصصی نیز به آن افزوده خواهد شد.

قطع متناسب فناوران اطلاعات خواندن آسان آن را در مترو، اتوبوس، خودرو شخصی، خانه و محل كار ممكن می سازد و امكان آرشیو و نگهداری در فضایی اندك، از دیگر ویژگیهای این روزنامه است.

انتشار روزانه روزنامه فناوران اطلاعات آغاز شد

27 اردیبهشت 1385 - آی تی ایران - همزمان با روز جهانی جامعه اطلاعاتی نخستین روزنامه آی سی تی ایران با عنوان فناوران انتشار روزانه خود را آغاز کرد.

به گفته ایمان بیک جانشین مدیرمسئول و سردبیر فناوران این روزنامه تلاش خواهد کرد تریبون پرقدرت و تاثیرگذار مدیران،‌ مسئولان، و فعالان آی سی تی کشور باشد و به دور از حاشیه پردازی با انتشار اخبار مسایل نیازها و نظرات خانواده بزرگ فناوران اطلاعات و ارتباطات ایران و جهان را ارایه دهد.

فناوران اطلاعات در ۱۶ صفحه تمام رنگی و با قیمت مناسب ۵۰ تومان منتشر می شود و در آینده نزدیک ضمیمه های تخصصی به ‌آن افزوده خواهد شد.

قطع متناسب روزنامه که خواندن آسان آن را در مترو،‌اتوبوس،‌خودروشخصی ،‌خانه و محل کار ممکن می سازد امکان آرشیو و نگهداری در فضایی اندک از ویژگی های فناوران اطلاعات است.

ایمان بیک که در شماره نخست این روزنامه سرمقاله آن را نیز به نگارش در آورده از روزنامه نگاران فعال حوزه آی سی تی است و راه اندازی نخستین صفحات کامپیوتر در روزنامه ابرار اقتصادی (با سمت دبیرسرویس) و هفته نامه عصر ارتباط ( با سمت سردبیر) را در کارنامه خود دارد.

نویسنده : ----

منبع اصلی : شبكه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری موج و خبرگزاری  آی تی ایران عنوان لینک مطلب :

منبع وبلاگ:  شبكه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری موج و خبرگزاری  آی تی ایران

تالیف : گردآوری از منابع – برداشت آزاد

در راستای رویکرد گروه فن آوری اطلاعات یزد به تولید محتوای فن آوری اطلاعات این مقاله توسط نویسندگان وبلاگ فن آوری تنظیم شده است

 

 

 

 

 

 

 

 


مطالب مرتبط با: اخبار فن آوری اطلاعات ,

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
موضوعات
نظر سنجی
نظرتان در موردوضعیت کنونی وبلاگ فناوری اطلاعات یزد چیست؟


دیگر موارد
تعداد مقالات وبلاگ :
نویسندگان وبلاگ :
آخرین بروز رسانی مقالات وبلاگ :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین زمان بازدید :

Xبستن تبلیغات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات